| IooMar a întrebat:

Buna vreau sa va zic ceva:eu eram intr-o zi prin parc cu rolele pe terenul de fotbal, baiatul pe care il plac m-a vazut ca ma plimb cu rolele, dupa cateva minute a venit si el cu rolele lui pe teren, dar nu a stat foarte mult. Ce credeti ca inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Maddu a răspuns:

El stie ca il placi? Presupun ca nu.deci sigur inseamna ceva, te-a vazut pe tine cu rolele a venit si el in speranta ca poate va apropiati mai mult.Nu a stat mult probabil ca nu prea l-ai bagat in seama sau ca nu prea i permitea timpul. ii poti spune ca il placi.eu sunt in aceeasi situatie si mereu incearca sa se apropie de mine dar eu l-am cam uitat.Asa ca tu spune-i. nu mai astepta! Sigur si el te place:*:*

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inseamna ca tu-ti creezi iluzii in creier. Iti place sa crezi ca a venit pentru tine, pentru ca te place sau ceva de genul. Nu a fost deloc asa, a fost o simpla coincidenta. Imi pare rau daca ti-am spulberat visul...

| Sin a răspuns:

Nu inseamna nimic. Daca un baiat iti da "buna ziua" o face din politete nu inseamna neaparat ca te place.

| IooMar explică:

Sa stiti toti cei care mi-ati spus ca nu ma place si ca imi fac iluzii, asta nu era primul semn care mi-a dat de inteles ca ma place au mai fost multe altele! Oricum va multumesc mult pentru ajutorul acordat!

| dianadiana2000 a răspuns:

Nimiclaughinginseamna ca a avut chef sa se plimbe cu rolele! iti creezi prea multe iluzii in cap!

| luckyman_4740 a răspuns:

Inseamna ca te place si vrea sa fiti impreuna. Daca vezi ca nu are curajul sa faca primul pas, fa-l tu. De obicei baietii pana lao anumita varsta sunt mai timizi in a-si exprima sentimentele. Nu pot decat sa va urez Bafta

ps. te place. Nu il cunosc dar din ce mi-ai spus asa rezulta.

| Elial a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa te placa:
-Poate nu avea ce face si se gandea ce sa faca-minune! te-a vazut pe tine plimbandu-te cu rolelesi s-a gandit sa isi ia si el rolele deoarece la ideea asta nu s-a gandite deloc.

| amazoana_8358 a răspuns:

Salut! Sfatul meu este sa nu iti faci sperante, mai asteapta si alte ocazii pana sa iti faci o parere si, sincer, nu e cazul sa faci tu primul pas, doar e barbat, nu?

| Finetty a răspuns:

E posibil sa fi fost si o simpla intamplare si tu sa ii fi dat o idee cu rolele, dar e posibil sa fi vrut sa te vada sau sa se bage in seama cu tine.

| gelica a răspuns:

Te place... din cauza asta a facut asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit si el cu rolele de cand e asta o crima? Vai doamne de-a acum te place nu-ti mia creea iluzi in cap si sunt perfect de acord cu Androgin si ceilalti care au zis ca nu inseamna nimica asa ca nu iti fa sperante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a venit pentru cineva nu stiu dk pentru tine, dar dk a venit pentru tine inseamna ca vroia sa vb cu tine. U trebuia sa intri in vorba cu el.