| icosmina a întrebat:

Vreau si eu sa caut pe cineva pe Facebook care sta in New York. o matusa de a mea dar nu stiu cum nu o gasesc

1 răspuns:
| Biitters a răspuns:

E simplu. Intri pe Facebook. Dupa, dai acolo, sus la gaseste prieteni. In dreapta trebuie sa iti apara un fel de lista. Acolo o sa pui numele matusii tale si orasul. Dai la gaseste prieteni, jos, dupa ce ai completat. O sa iti apara mai multe persoane (daca mai exista). Cauta si o sa o gasesti. Sper ca ai inteles. happy