| SilviaX a întrebat:

Mai demult pe facebook am ignorat o fata (i-am dat delete din lista de prieteni si am apast butonul 'ignor' adica sa nu o mai gasesc pe facebook si nici ea pe mine) si acum vreau iar sa ii trimit cerere etc. Dar nu stiu cum sa o gasesc (deci nu imi apare pagina ei de facebook chiar daca o caut).

RASPUNS BUN = FUNDA

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Caută în lista de persoane blocate și șterge-o de acolo și așa s-ar putea să o găsești, iar dacă nu, atunci poate și-a schimbat numele.

| SilviaX explică (pentru faramatania):

Unde dau la lista de persoane ignorate?

| faramatania a răspuns (pentru SilviaX):

Intri pe cont,și dai click pe rotița de lângă home,apoi click pe setările contului,iar în următoarea fereastră pe blocare(partea stângă)și vezi dacă este trecută la persoane blocate,sau mai sus în lista restricționată, iar dacă este o debifezi(o ștergi de acolo)și așa o vei putea regăsi pe facebook, iar dacă nu este și totuși nu o găsești, atunci, probabil și-a schimbat numele cum ți-am mai spus de altfel.