| Biuka a întrebat:

Pe facebook, mai demult am dat la o persoana block sau unfriend.Nu mai stiu sigur.Si cand il caut acolo la "Cautare" nu=l gasesc. vreau sa-l am din nou in lista de prieteni.Cum fac?sad

1 răspuns:
| Juliiee a răspuns:

Te duci la setari de confidentialitate si acolo jos scrie asa : "Persoane si aplicatii blocate" si in dreapta scrie administrati procesul de blocare si dai acolo, si o sa-ti apara persoana si in stanga scrie " deblocheaza". Sper ca te-am ajutat :* [Fundita:d ]?