| veronicaaaa a întrebat:

Am 21 de ani și mă confrun cu o problema de un an de zile eu și soțul meu ne chinuim sa aducem pe lume un copil. Dar de fiecare data când își dă drumul în mine. A doua zi îmi vine menstruația. Nu mai știu ce să mă fac ajutați-mă va rog

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In perioada de fertilitate doar o problema medicala impiedica sarcina.Consultati un medic si o sa va zica sigur cauza.
Ai 21 de ani doar, ai timp!

| Emma30555 a răspuns:

Trebuie sa întreții relații când ești la ovulație. Pe parcursul unui an încercați și dacă nu se întâmplă mergi la un medic. Ai 21 de ani ai timp destul sa faci un copil nu îți face griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ar trebui să nu te mai stresezi atât de mult....bebele vine la timpul lui, nu mai sta cu gândul doar acolo. Bucurați-vă unul de celălalt, nu vă mai chinuiți... lăsați să vină totul de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada1920 a răspuns:

Eu nu inteleg. "De cate ori isi da drumul in mine a doua zi imi vine menstruatia", menstruatia iti vine 1 sau cel mult de 2 ori pe luna, banuiesc ca nu faceti sex doar 1 data pe luna, deci care este logica? Daca vrei sa ai un copil trebuie sa isi dea drumul in tine de cate ori aveti relatii intime.