| Cristinaird a întrebat:

Bunaaaa, am o întrebare și am nevoie de mai multe păreri va rog, de cam aproximativ doua luni de zile nu ma mai protejez cu nici un fel de anticoncepționale, iar iubitul meu și a dat drumul in mine de fiecare data când am întreținut relații intim, ideea este ca acum eu am făcut testul de sarcina dar nu îmi iese ca și cum as fi însărcinată, țin sa Menționez ca Menstruatia cam doua luni de zile îmi venea exact ca la acel calendar iar pe data când trebuia sa-mi vina nu a mai venit și mi-a întârziat cam 19 zile pana in momentul de fata, burta uneori ma doare ca și cum mi ar veni menstruația dar nu îmi vine, acum doua zile cand am făcut treaba mica ma ustura, iar după o zi nu mai aveam absolut nimic, Iar in ultimul timp tot am o secreției albă pe lenjeria intimă, crede-ți ca a-și fii însărcinată? îmi doresc foarte mult sa rămân!

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

De ce nu faci analize de sange? Ti ar depista sigur o sarcina chiar si incipienta deoarece hormonul de sarcina beta hcg se secreta de timpuriu in starea de graviditate. Nu ai mai avea indoieli. Si mai repeta dupa cateva zile testul de sarcina. Doamne ajuta sa fie vorba de bebe!

| Cristinaird explică (pentru HazelEyes77):

Doar ce mi am făcut o programare dar de-abia luni am, și nu am răbdare am zis sa mai văd câteva păreri, îmi doresc atât de mult un copil încât îmi e frica sa văd rezultatul

| Ldy_Land_1996 a răspuns:

S-ar putea sa fi ramas, dar s-ar putea sa fi luat si vreo boala. Mai fa un test de sarcina, dar cel mai bine mergi la medic. Multa bafta!