| anonim_4396 a întrebat:

Am mers cu prietena mea ieri și ne-au oprit niște prieteni și mi-au spus dacă nu merg pana la peco sa le iau niște bere, am spus ca nu fiind aproape pe prima linie la motorina și am ajuns acasă si au sunat si au insistat, si mi-a spus,, da’ ce nu te lăsa prietena ‘’ și i-am spus ca,, na hai ca te duc " și de acolo o dedus ea ca merg sa le demonstrez ca nu e asa și s-a enervat.

Astăzi maica-mea prăjea niște cartofi și am întrebat-o dacă sunt gata ca n-am mai mâncat de o săptămâna și am întrebat-o daca i se pare normal dar la caterinca și i-o picat nașpa și iar s-a enervat și mi-a dat sa mănânc și portia ei ca sa ma satur, ce credeți? Eu acționez greșit?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile sant ciudate nimic mai mult

| Liviu a răspuns:

Ehm, si femeile au partea lor aiurea cand sunt la stop, dec am patit multe faze laughing dar de fazele tale? ce sa zic, oarecum de prost gust, dar cine sunt eu sa te judec? toti facem greseli, fi barbat! acceptati greselile happy nu le mai repeta, cheers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te bagi singur in rahat. prima data clar asta ai vrut sa demonstrezi, iar a doua oara cam proasta gluma

| Freya1 a răspuns:

Da,tu gresesti. Faci glume proaste si enervante, nu iti recuosti actiunile, iti pasa mai mult de ce spun altii de cat ce vrea iubita ta etc.

| Catalina990099 a răspuns:

Paperea mea e ca da, cand te au sunat trebuia sa le spui simplu ca n ai motorina nu sa mergi sa le demonstrezi lor ca nu e asa cum cred ei. Iti dai seama ca s-a simțit prost prietena ta... Și la faza cu mama ta si cu cartofii nu prea am inteles.

| Treaem24 a răspuns:

Cam da fără suparare