| AliceNine a întrebat:

Buna zilele trecute m-a sunat baiatul pe care il plac, a insistat sa ies (pe la 21.30)ma rog m-a luat de acasa si in drum spre par m-a intrebat daca nu il pup, eu am refuzat(imi era rusine:d si mai era si cea mai buna prietena a mea care a fost cu el)atunci cand a trebuit sa merg acasa s-a oferit sa ma conduca...cand am ajuns a intrebat daca nu il pup ca ma condu, am aceptat si l-am pupat pe obrazlove struck dupa ceva timp m-a sunat am vb ceva timp si eu i-am spus dc nu am putut sa -l pup... a doua zi seara m-a intrebat daca am mai iesit eu am spus ca nu (eu nu am iesit pentru ca nu venise el) stia dc nu isem eu dar eu am negat spunand ca sunt obosita, apoi nu a mai dat mici un semn de >>>viata intrebarile mele sunt 1-dc nu a mai dat nici un semn de viata 2-este posibil sa fi vrut sa fie cu mine dar nu a putut pentru ca afost cu prietena mea 3-credeti ca pot remedia tot si cum? va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DoctorulLove a răspuns:

Mmm... da, pai baietii sunt cam grabiti, daca nu le dai ce vor se cam duc la alta care le ofera ce isi doresc. 1. Nu a mai dat nici un semn de viata probabil pentru ca nu ai vrut sa il saruti (nu neaparat in prima seara, dar se astepta sa mai iesiti si in urmatoarea seara). 2. Nu cred ca are nici o legatura. si 3. Poti remedia, invita-l la o plimbare sa fiti doar voi doi sau daca sunteti mai multi, va retrageti intr-un loc la retras si il saruti (asta daca iti este rusine de alte persoane, daca nu il poti saruta oriunde).

2 răspunsuri:
| Michell_7762 a răspuns:

Lasa-l draga! de ce te fierbi asa.In primul rand la prima intalnire nu sari pe fata sau baiat ca il sperii, se incepe cu un sarut pe obeaz si noapte buna.Dar el nu vrea sa fie cu tine, vrea doar sa se joace! Este prea impertinent si obraznic.Nu stie sa de-a spatiu si timp persoanei de langa el.Eu cred ca totul a inceput rau din vina lui (iar prietena ta daca a vazut ca esti cu cineva putea sa te lase in pace (nu cred ca aveai nevoie de paza). Acum ca totul este facut lasa timpul sa vorbeasca,daca vrea sa te cunoasca te v-a cauta, daca nu. spune mersi, este posibil sa fii scapat de cineva care nu iti corespunde.ciao

| tkdmary a răspuns:

Daca e cu adrevarat interesat de tine te va cauta :* daca nu SUCCES!winking