| Branişte_Andreia_2000 a întrebat:

Ce inseamna cind visezi persoana pe care o placi?

Răspuns Câştigător
| Black1800 a răspuns:

Pai cand visezi o persoana, nu neaparat pe cea pe care o placi, inseamna ca te gandesti mult la ea happy

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu inseamna nimic. Doar ca te gandesti mult la respectiva persoana in rest nimic.

| danay72 a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit mult la ea.Dar azi, visele nu inseamna nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subconstientul iti spune si in vis ceea ce stii deja happy
Era o gluma.

| TPUuser199 a răspuns:

Ca nu ai murit. Pnm sunt doar niste vise. Fiecare le interpreteaza cum vrea :3. Poate te gandesti prea mult la acea persoana.

| StarKiss a răspuns:

Dacă o visezi o dată, probabil nu înseamnă decât că în ziua precedentă te-ai gândit la acea persoană.

Dacă o visezi de mai multe ori, înseamnă că te gândești mult la ea... Când te gândești mult la o persoană, probabil o placi ori o urăști. Dacă ai visat o persoană de sex opus (sau nu neapărat) ar fi bine să îți interpretezi visul pe www.visele.ro! :);)

| darling19 a răspuns:

Inseamna ca o placi foarte mult si ca vrei sa petreci mult timp cu ea *-*

| Branişte_Andreia_2000 explică (pentru darling19):

Mdaaaaaaa! Toate sunt adevarate...Merci pentru ajutor