| 1992 a întrebat:

Buna ziua,
Imi poate recomanda cineva, o locatie, unde imi pot serba ziua?
Voi avea 30-40 persoane, ma intereseaya sa pot pune muzica si sa stam cat de tarziu vrem.
Bucuresti, Fundeni, Voluntari.
P.S. Am cautat pe google, nu gasesc decat locatii pentru nunti, am nevoie de un pret accesibil.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau scumpit toate, cel mai ieftin este acasa inviti cîtiva prieteni pana la 10 seara si gata de la 5 la 10 ai timp sa te tot distrezi gratis, nu trebuie sa faci paranghelie pana la 5 dimineata, este o zi ca oricare alta nu este importanta varsta care o faci, este important sa fi sanatos, esti fata sau baiat? Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate asta este posibil numai in restaurante, unde se permite statul pana tarziu.
In casele oamenilor sau alte locatii muzica inceteaza la ora 10 seara, ca asa cere legea.