| ghinionistul112 a întrebat:

Imi spune cineva daca in momentul de fata, o fata poate sa accept un baiat care sta in centru de plasament de o viata? Sincer!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu asa se pune problema.
Un baiat care sta intr-un centru de plasament inseamna ca nu are parte de tot ceea ce ar fi drept sa-i ofere viata,in comparatie cu ceilalti baieti de varsta lui,el deja sufera de o nedreptate de care nu e nici responsabil,nici vinovat.
Ca sa se si autocomplexeze,pe deasupra,este prea mult!
Parerea mea este ca e dator sa incerce si daca fata nu accepta inseamna ca sufletul ei nu este destul de mare,sa caute alta.
De multe ori,un baiat care a fost lipsit de rasfaturi si bunuri oarecum inutile dar la moda,se dovedeste,calitatv,mult superior unuia caruia toate i-au venit de-a gata.
Un baiat care a crescut intr-un centru de plasament cunoaste valoarea fiecarui lucru si il respecta, un copil imbuibat, nu.
Asa ca, sa lase modestia deoparte si sa incerce.
Si, tot binele i-l doresc!

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu e o fata superficiala si vede dincolo de aparente, da! Acum mai depinde si de fata...

| Instinkt a răspuns:

Nu depinde de baiat...Depinde de fata, depinde daca e superficiala, daca e nu ai nicio sansa si totusi incearca sa-i arati ca nu unde stai e important si ce poti fii pentru ea.

| Remus13 a răspuns:

Eu daca as fi fata nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint si baieti buni pe acolo. Insa tu cauta sa vezi cit l-a schimbat societatea in care traieste. Adevarat, cei de acolo sint mai mult decit saraci. Depinde si ce vrei tu. Daca va intelegeti... Pentru ca exista cazuri cind, a crescut intr-o familie dar este prima haimana a orasului.

Răspuns utilizator avertizat
| InViataReala a răspuns:

Sincer depinde de baiat!

| mariaptm a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca conteaza locul sau clasa sociala. Aici e vorba de sufletul baiatului acelahappy...Si binenteles si de fata.