| irene21 a întrebat:

Stie cineva un centru de plasament pentru adolescenti? Urgent!

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

La sanatoriu

| sabin89 a răspuns:

Mai bine da niste detalii despre problema pe care o ai. Poate venim cu ceva sugestii.

| Shottas a răspuns:

LOL,,,pe cine vrei sa dai la un centru de plasament? asta ar fi un subiect bun de discutat daca vrei s-o scoti la capat cu ceva...

| hellras3rd22 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva

| irene21 explică:

O doamne...nici nu stiu de ce am intrebat pe acest site asa ceva...nu se poate discuta cu voi laughing am nevoie sa un centre de plasament unde sa fac voluntariat si sa realizez o cercetare. Populatia cercetarii mele fiind reprezentata de adolescentii din centrele de plasament.