| Mihaitza1978 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 3 luni.Eu am fost casatorita si am un copil iar el nu a fost niciodata casatorit.Problema este urmatoarea. La inceputul relatiei noastre totul a fost perfect,a zis ca nu-l deranjeaza ca am un copil dar eu simt pe zi ce trece ca-l deranjeaza,simt ca nu vrea sa-mi accepte copilul, s-a racit si fata de mine iar de copil ce sa zic, nu ma intreaba niciodata nimic de el si asta imi da de gandit ca e foarte deranjat de situatia asta.El munceste pana seara tarziu si ne vedem foarte rar, o data pe saptamana si doar o ora max 2. El sta impreuna cu parintii lui iar eu cu copilul meu, vorbim in fiecare zi la telefon dar pe zi ce trece se distanteaza de mine.Nu stiu ce sa mai cred despre aceasta relatie, daca ii spun zice ca nu are nimic dar eu simt ca ceva se intampla.Credeti ca e bine sa ies din relatia asta? Nu stiu ce sa fac...probabil mai mult ca sigur nu vrea ca parintii lui sa afle ca e intr-o relatie cu mine.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Relatia asta pare sa fie doar pentru beneficii sexuale nu o relatie de dragoste sau de viitor.
Depinde ce vrei tu acum, sex sau o familie cu barbatul asta?
Nu te astepta ca orice barabt care-ti intra in casa si in pat, sa-ti accepte si copilul cu alt barbat.
Daca relatia este bazata pe sentimente de dragoste si respect, poate avea succes si se poate finaliza cu o realtie lunga si trainica, unde copilasul tau sa fie acceptat si iubit de partnerul tau.
In orice caz, relatia asta a voastra de 1-2 ore, odata la 1 saptamaa, pare a fii doar de sex si atat. Ori mai exista si altceva?
Ce faceti in ora aia?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, in viitor nu mai cauta barbat daca ai copil crestel singura. Nici unul nu il va accepta in viata lui iar daca zice ca il iubeste o va zice de dragul tau.

| Couragebv a răspuns:

Sunt niste lucruri pe care el nu stiu daca a fost constient, la inceputul relatiei. Nu o sa fie niciodata mai presus de copilul tau, si o sa isi aduca aminte mereu cand vede copilul ca ai mai fost intr-o relatie cu cineva. Acum depinde si cati ani are si ce vrea. Dar tu? Tu ce vrei de fapt? Ca doar nu stai cu el ca e prea frumos.

| sierra1 a răspuns:

"Credeti ca e bine sa ies din relatia asta? "

da, și cât mai repede - după cum spui, nu are nici o perspectivă

| mentholinks a răspuns:

El doar isi satisface poftele sexuale cu tine, asta e clar.

| Emma30555 a răspuns:

Faptul ca sta cu părinții îmi da impresia ca el este încă un copil nu cred ca te poți baza pe el sa ți faci familie sau relație serioasa cu el. Ți ar trebui un bărbat matur, nu ma refer ca vârstă cât ca gândire. Depinde ce îți dorești. Poate de asta ai nevoie pana la urma nu de ceva complicat. Dacă vrei ceva serios îți trebuie un bărbat care sa ți iubească copilul

| xerxes1 a răspuns:

Daca el sta cu ma sa, nu sunteti impreuna.

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca nu poate accepta faptul ca ai un copil, sigur, te sfatuiesc sa termini aceasta relatie. Pana atunci insa, lasa l sa stie despre toate aceste intrebari care te macina.