| anonim_4396 a întrebat:

Peste putin timp este ziua unei prietene(face majoratul).Ce cadou sa ii fac? Mi-as dori ceva original. Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| aculaR18 a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea sa primeasca, poate isi doreste un lucru de mai mult timp; fa-i cadou ceva care s-o reprezinte (sa fie culoarea care ii place, de exemplu), s-o surprinda. Conteaza foarte mult ambalajul cadoului, ai putea sa-i lipesti fotografii cu voi pe ambalaj sau replici amuzante d'ale voastre. Foloseste-ti imaginatia! :* Si ca sa nu zici ca nu ti-am zis nimic concret, poti sa-i cumperi un lantisor din acela inauntrul caruia sa pui o fotografie cu voi; stii, cadourile nu sunt universale, tu o cunosti cel mai bine incat sa-i faci un cadou dragut. Succes! big grin

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou personalizat cu voi doua.

| Simonalaura a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bijuterie sau daca ai poze cu ea, poti sa le pui intr-un album foto :3