| Decster a întrebat:

Buna ziua TPU!
Vin cu alta problema legata de relatia mea. A inceput sa ninga foarte mult iar sotia mea tot lasa usile si geamurile deschise, apoi imi striga ca intra frig in casa, ca nu am grija de nimic, si ca uit usile si geamurile deschise. Trebuie sa schimb parchetul deoarece a nins si s-a umflat deja... ce pot sa fac? Ma aduce in prag de disperare.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Face tot ce poate ca sa isi atraga o nevasta pe placul lui.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca cauta motiv de divort(scuze cacofonia) sau are ceva probleme psihice. Cu cele din urma o poti rezolva la un psihiatru.

| Stell99 a răspuns (pentru darrio2007):

E un troll tipul.
Nu te-ai prins?

| darrio2007 a răspuns (pentru Stell99):

Sa stii ca ai dreptate. Acum cand i-am vazut numele m-am prins. Ca a mai postat tampenii. Mersi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da-i un shut in dos. Sau du-o la un spital pentru dildai. Am impresia ca iti cauta nod in papura?

| Creierash a răspuns:

Nu te plictisesti sa pui intrebari din astea? Eu m-as plictisi :/

| Creierash a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce nevasta ca asta nu are nici 16 ani.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Creierash):

Face tot ce poate ca sa isi atraga o nevasta pe placul lui.