| gabriela1428 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Sunt însărcinată in 6 luni si de curând am aflat ca e băiețel, am ales si nume pentru micuțul nostru. se va chema Nicholas Gabriel. Sunt doua nume de sfânt. voi ce spune-ți, e ok dacă pun doua sau nu e bine?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Sarcină ușoară i ti doresc, nu este gresit sa îi pui 2 nume, se poartă, tu nu ai tot 2 nume? Sau doar Gabriela te cheamă? Sănătate multă, ce varsta ai?

| ywar a răspuns:

Vasile San Siro, Joaca-Bine Mirel, Momcilo, Randunel, Ronaldo-Marcelino - astea-s nume bastane!

| flixbuster a răspuns:

Daca tot o dai cu Nicholas si nu Nicolae, de ce nu ii zici direct Jesús? Asta e nume de boss, baiatu' lu' sefu' al' marewinking

Multa sanatate si tie si bebeului, nastere usoara si orice nume ii dai, sa ajunga om de isprava.

| mihaicelsfant a răspuns:

Si eu am 2 nume de sfanthappy Gabriel mihai
Felictiari!

| Catalina990099 a răspuns:

Sunt frumoase numele, de ce sa fie rau daca vouă va place?! Si mie îmi place maxim Nicolas!?
Nastere usoara si sa va bucurați de el!

| Heavenonearth a răspuns:

Felicitări! Alege orice nume care îți place și caracterizează pe bebeluș. Să fiți sănătoși!