| Luci88 a întrebat:

Buns TPU, am avut un copil de 6 ani cu Sindrom Dawn! Grad handicap 1. pe data de 15 iunie 2014 a decedat! M-ar interesa daca se poate lua ajutor de inmormantare? am fost la primarie si mi s-a spus ca nu au fonduri pentru asa ceva! Ce se poate face? ca sa iau acest ajutor de inmormantare? Multumesc

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Beneficiezi,bineinteles! http://www.existaviatadupadoliu.ro/......-un-deces/

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gigi becali ajuta, altcineva ma insel

| unprietenaproape a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergeti din nou. probabil s a creat o confuzie, ei crezand ca doriti sa primiti un ajutor din partea lor. ajutorul de inmormantare nu este dat de catre primarie din bugetul local ci de catre stat. trebuie sa va prezentati cu certificatul de deces la casa de pensii

| Cosmin1I a răspuns:

Acest ajutor iti va aduce copilul inapoi?

| madam a răspuns:

Condoleantele mele,,, sper ca cineva totusi o sa stie ce se poate de facut in situatia dumneavoastra(