| mara25noiembrie a întrebat:

Când am venit de la școală tatăl meu era indulgent mi-a dat bani sa îmi cumpăr ceva, ma lua în brate de fiecare data când ma vedea.
Ce s-a intamplat, nu ii sta în fire?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Hahaha.

| anonimg a răspuns:

Intreaba-l care e motivul pentru care face asta.

| danay72 a răspuns:

Lauda-l și spune-i cat de mult apreciezi pentru faptul ca se comporta asa.Pentru el va însemna mult. Cât de bun este un cuvânt spus la momentul potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu avem noi de unde sa stim ce s-a intamplat. Pur si simplu voia sa iti arate mai mult ca te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te vada fericita...
Sau poate vrea sa iti castige increderea si dupa sa te dezamageasca complet cu ceea ce va urma sa faca/sa iti zica.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Păi tu ce spui? Că n-ar fi de bine, ce a făcut tatăl tău!?

| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Iti ramane tie misiunea sa descoperi ce se afla in spatele acestui comportament si sa-l incurajezi sau sa-l descurajezi, daca ti se pare nepotrivit.

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Probabil si-a dat seama in sfarsit de minunea de copil pe care il are langa el cu adevarat.