| gogoasa_7059 a întrebat:

De fiecare data cand ies cu prietena in oras sau o tin in brate sau cand ma duc la piscina cand ma atinge sau o iau in brate mi se scoala penisul. ce sa fac sa nu afle?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce figura esti!
Pai,e ceva normal,de fapt e un mic "compliment" pe care i-l faci,o doresti, ceea ce e firesc.
Daca chiar te prinde, explica-i lucrul asta si fa-o sa inteleaga...
Nu are sens sa te rusinezi de lucrurile fiziologice!
Bafta si mult noroc!

| EuOO a răspuns:

Ascunde-l bine, că fuge. Sărmanul de tine, vei muri dacă îl vede. Darar' dracii în el de penis, că toţi vă lăudaţi cu el cum mă laud eu cu ochii din capwinking

| Byencutsza a răspuns:

Mi se pare ca esti cam disperat daca doar din atat ti se "scoala". fa si tu o "laba" acasa sa nu s mai intample laughing oh go on

| chipanoo a răspuns:

Fa sex cu ea si se rezolva

| edy_8025 a răspuns:

Nu ai ce sa faci in aceasta problema este ceva care nu poti controla
toto ceea ce poti face este sa nu te rusinezi