| Roxana_2583 a întrebat:

Cand vad multe persoane ceva mai instarite, au niste fite in fundu lor de spui ca ei sunt cei mai puternici oameni doar pentru simplu fapt ca au bani, nu e invidie, dar ceea ce vreau sa scot in evidentza e ca sunt cam ingamfati si nu-si vad lungu nasului. Voi credeti ca banii sunt chiar asa de importanti? Banii ne fac pe noi sau noi pe bani, dupa parerea voastra?

1 răspuns:
| mami a răspuns:

Exact asa haina face omul si omul face haina dar trebuie sa stii cum sa le porti
asa- astia fac banii dar banii nu ii fac inteligentzi