| dyya888 a întrebat:

Care ar fi cel mai potrivit cadou pentru mame de 8 Martie?

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

O bijuterie, un parfum, o felicitare in care sa ii spui cat de importanta este ea in viata ta, o esarfa sau multe altele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felicitare pe care sa scrii cu sinceritate ca o iubesti si o apreciezi.
Un martisor si eventual o imbratisare sincera!

| Kent_Veronika_1984 a răspuns:

Cel mai frumos si de neuitat ar fi daca ai prelua daca i-ai face micul dejun si la-i ducela pat, treburile in casa pe toata ziua ca ea sa aiba o zi speciala, nu va uita toata viata ei!

| Fatarap a răspuns:

O scrisoare din inima si o floare daca poti... happy!
Ceva care te reprezinta.

| Roccsy a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi o felicitare in care sa scrii sincer ce simti tu, crede-ma ca i-ar plecaea super mult, eu asa ii fac mereu mamei mele si e foarte fericita ca macar atunci imi exprim sentimentele

| Comentatoarea a răspuns:

Cel mai potrivit tricou ar fi unul inflorit. Caci Martie e simbolul florilor! Bafta! Fundita plzz