| Papalu a întrebat:

Se apropie 8 martie, si nu stiu ce cadou sa-i dau dragei mele mame... Sfatuiti-ma si pe mine
Va rog!
Repede!

Răspuns Câştigător
| Andr3 a răspuns:

Mamele nu se uita la pret sau la calitate.Conteaza ca acel cadou sa fie de la puiul lor. Pentru o mama fiecare gest mic conteaza.Mama mea imi zice ca nimic nu apreciaza mai tare ca o nota buna si un comportament ca atare.Ii poti lua un buchetel de flori si o felicitare sau o cutie cu bomboane...o bratara sau o pereche de cercei.Dar sa stii, lucruruile materiale nu au valorare daca comportamentul lasa de dorit. Spune-i cat de mult o iubesti si ia note mari pana in perioada aceea in primul rand.Eu mamei mele i.am luat anul trecut o cutie cu bomboane, un magnet cu felicitare si un buchet de flori si ea s-a suparat ca mi-am consumat din bani laughing

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ia-i ceva care sa semene cu o ***, ca sigur nu o sa refuze! smug

| Kesha1428 a răspuns (pentru Dumnezău):

Doamne,unde-ti merge mintea d'oh

| Dumnezău a răspuns (pentru Kesha1428):

Da,unii cer sau au iPhone, eu am iMaginatie.Si sa nu crezi ca ar refuza o femeie, ceva bat din asta electronic, mai ales daca nu poate capata prin metoda normala.

| Kesha1428 a răspuns (pentru Dumnezău):

Da cum zici tu, da cine a cerut iphone? ca eu pus o intrebare in legatura cu pretul.Si sa stii:...ai o imaginatie bogata...laughing) rolling on the floor

| Dumnezău a răspuns (pentru Kesha1428):

Nu stiu ce intrebari ai pus tu,dar pot sa zic ca orice gadget din asta modern e redundant si doar motiv de lauda. Word! Am imaginatie bogata,dar ce-i mai important e ca am principii si logica, si dpdv logic e imposibil ca o femeie sa stea o perioada indelunagata fara bat, ca innebuneste. smug

| Kesha1428 a răspuns (pentru Dumnezău):

Aha.cum zici tu.happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Ce spui, e categoria potrivită? Așa după judecata ta, ia gândește.

| Kesha1428 a răspuns:

Un lantisor
o pereche de cercei
o bratara,
un album foto cu poze ale familiei
o ciocolata(gestul conteaza)
un pupic
un parfum
un set de cesti
o cana PERSONALIZATA cu numele ei, sau poza ei
sa iei un 10 la matematica laughing
un ursulet de plus
sper ca te-am ajutat! Funda? puppy dog eyesbatting eyelasheshee hee

| Kesha1428 a răspuns (pentru Kesha1428):

Un mic dejun la pat+niste flori si o felicitae draguta. uitam laughing happybatting eyelasheshee hee

| Liviucu a răspuns:

O canita personalizata! Pe o parte fotografia ei, pe alta a ta, iar in mijloc un text dragut... care sa-i provoace lacrimi atunci cand i-o vei oferi.
La Multi Ani amandurora, succes!

| Ezyo a răspuns:

Trandafiri rosii happy

| EmanuelThN a răspuns:

Pai eu iasi face asa : iasi face o surpriza dimineata cu un mic de jun iasi spune toata ziua ca o iubesc niste flori si un mic cadou bafta sper ca te-am ajutat funda?

| cosmasavoare a răspuns:

Screi si coloreazai un biletel asa cu crezi tu de cuvinta exprimati dragostea fata de ea in acel biletel! O sa fie un cadou surprinzator pentru ea si eu am facut-o cand aveam o varsta frageda! Succes

| TheDreamerGirl a răspuns:

Poti sa-i confectionezi o felicitare, sa-i dai una sau mai multe flori. daca gasesti preferabil trandafiri sau zambile.a, da, sa nu uit cel mai important lucru : o imbratisare maree! happy