| SuntEuAlex a întrebat:

Care credeti ca sunt nasii lui cristi borcea si mihaela borcea?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu stiai ca : Cristi Borcea si Mihaela Borcea au divortat de un an de zile. Nasii lui de cununie la acea vreme au fost matusa si unchiul lui (nu sunt persoane publice, stiu ca-i cheama Nela si Mitica) Acum el s-a recasatorit cu Alina Vidican (fost fotomodel)si au fost cununati de celebrul Jiji Becali.
Bafta!

4 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Gigel Borcan si Andra Pahar

| DianaIstratii a răspuns:

Nasii lor este finanţatorul stelist Gigi Becali şi soţia acestuia, Luminiţa

Răspuns utilizator avertizat
| FloryBhăy a răspuns:

Eu stiu ca nasii lor sunt gigi becali si luminita