| elenababy a întrebat:

Care e comportamentul unui barbat (nu baiat) nehotarat in ceea ce priveste o relatie?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Puneti niste intrebari de gradinita. Nu se observa oare? Dupa cum te saruta? Dupa cum te atinge? Dupa cum iti vorbeste? Dupa cum iti arata ca-ti pasa de tine? Dupa cat se implica? God!

| elenababy explică (pentru Flav):

Asa consideri tu ca sunt intrebari de gradinita, dar uneori un barbat poate juca atat de bine teatru si nu-ti poti da seama din felul in care iti vorbeste, te saruta. Se preface atat de bine ca ii pasa de tine si de fapt pe el nu-l interesezi...

| AIRIUS a răspuns:

Sall!
pai pune i si tu niste intrebari care pentru tine sunt f importante si vezi ce raspunde, iti mai poti da seama din neimplicarea lui in diverse activitatii pe care le faci.eu stiu pune l sa aleaga intre un lucru important si unul mai putin si vei vedea ce alege.
bafta!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu poate sa joace teatru la infinit, daca ai si cel mai elementar spirti de observatie, neeclipsat de iubire neconditioanata observi foarte bine.Si eu am tinut foarte mult la cineva si intr-un prim stadiu mi-a fost mai usor sa nu bag de seama unele semne dar daca mi-am vrut un bine real si pe termen lung mi-am deschis foarte bine logica dind la o parte sentimentele si logica a invins zicind ca pe termen scurt aceasta relatie e euforica dar timpul nu-i da dreptate ca e doar o mare atractie fara sentimente profunde, si fara sentimente profunde aceasta mare atractie se va consuma rapid ca o claie de fin aprinsa de benzina.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cel mai adesea se intampla sa fie instabil sentimental; azi te iubeste si ii esti cea mai draga, maine te ignora total si are un comportament distant.Ii mai "aluneca"ochii din cand in cand si pe la alte colege, ba chiar mai mult incearca flirtul.De multe ori se ascunde fata de tine incercand sa nu afli anumite lucruri care poate te-ar deranja.Este mai mereu "obosit" cand vine acasa la iubita (sotia lui). Sper din tot sufletul sa nu fie cazul tau cu actualul iubit(sot). Bafta!

| Stefan89 a răspuns:

Certuri,ezitare,merge mai mult pe baza prieteniei, amana mereu lucruri