| GabrielaaGbai244 a întrebat:

Care este cel mai frumos lucru pe care l-ai facut dăruit vreodata pentru o femeie/domnișoară? happy

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Material multe de la haine la lantisoare cu nume si alte lucruri dar cel mai de pret protectia mea cand avea nevoie de ea, a fost acum 6-7 ani, prima iubire, impreuna la acelasi loc de munca, multe vorbe, multe acuzatii, plangea, nu mai voia sa vina, eu fiind foarte protectiv am pus lucruile la punct, fata in fata cu fiecare in parte care a avut o problema cu ea, in final am iesit cu buza umflata dupa ce am vazut mesaje cu alt baiat spre sfarsitul relatiei dar nu mi-a parut rau pentru binele facut, ce vremuri laughing

| MrAM a răspuns:

Timpul si atenția ta

| Ganderoaica a răspuns:

Sunt o tânără domnișoară, dar cel mai frumos lucru pe care l-a putut face un băiat pentru mine a fost să-mi scrie o poezie, să-mi deseneze un portret cu mine sau să-mi deseneze ceva ce chiar îmi place mult. Și acum le țin la loc de cinste.