| AlexxxTipss a întrebat:

Care sunt sansele ca iubita mea sa ramana însarcinata, daca am facut-o neprotejat de trei ori în interval de 10 minute, maxim 15?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e in perioada fertila, foarte foarte mari.

| darrio2007 a răspuns:

Bravo, mă, esti tare in cardan! Daca era in perioada fertila ai sanse mari sa devii tatic.

| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt maxime, doar daca fata era in perioada fertila.

| AlexxxTipss explică (pentru Violleta2022):

Si cand este perioasa asta fertila?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexxxTipss):

Depinde de tipul de menstruatie pe care il are fata!
Daca menstra ei este de " tip regulat" - adica se succede fix la acelasi numar de zile, luna de luna, ovulatia se produce in mijlocul perioadei dintre 2 cicluri menstruale, iar perioada fertila incepe cu 3-4 zile inainte de ovulatie si continua inca 2-3 zile, dupa ovulatie.

Daca menstruatia ei este de "tip neregulat" adica, vine in fiecare luna la zile diferite, nu se poate calcula, aprecia sau estima nici un ciclu menstrual, ovulatia sau perioada fertila, fiind recomandat ca sexul sa se faca numai cu protectie, pentru ca ovulatia se poate produce oricand.

| AlexxxTipss explică (pentru Violleta2022):

Îti vine in zile diferite...

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexxxTipss):

Atunci este ciclu de tip NEREGULAT si numai dumnezeu stie daca era sau nu in perioada fertila.
Oricum, sunt socata ca vii s ainterbi acum, nu inainte sa va apucati de facut sex.
sa speram ca nu-i in perioada fertila, fiindca, daca este, atunci a ramas imediat gravida.

In situatia ei, cu ciclul de tip neregulat, un test de sarcina se poate face DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala (nu inainte, ca va iesii negariv, chiar daca este gravida, fiind facut eronat).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa faci si de 0.5 ori intr-o secunda, iar daca iti dai drumul, sunt sanse destul de mari. Sau vrei aa iti zic in procente? 89, 671%?

| Panamax a răspuns:

De 3 ori in 10 min?
Esti rapid nu gluma.
Ala mic o sa fie campion la viteza.

| AlexxxTipss explică (pentru Panamax):

M-am exprimat eu gresit cred am facut-o de 3 ori si distanta dintre numere a fost de 10-15 min si ma refer daca nu m-am spalat si doar m-am sters cand am inceput al doilea numar si al treilea se poate întampla ceva?

| sofisis a răspuns (pentru AlexxxTipss):

Normal ca se poate intampla. Mai ales ca nu ai urinat ca sa elimini sperma de pe canal. Aia iese fara sa o simti in timpul urmatorului act sexual so...

| GouDidodino a răspuns:

Ce rapid esti

Răspuns utilizator avertizat