| Lucian3355 a întrebat:

Care sunt sansele ca prietena ta cea mai bună să te ierte după ce ai mințit-o în legătură cu un cont fake pe care îl aveam şi vorbeam cu baiatul de care ii placea cand era mai mica?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care-s sansele, dar chiar e amuzant ce ai facut.laughing)

| Victoria009 a răspuns:

Explica-i ca ce a fost in trecut acolo a ramas, nu trebuie sa tina ura fiindca erai mai mica si nu stiai ce faci. Spune-i ca te-ai schimbat si ca nu vei mai face asa.Arata-i ca ai devenit o alta prietena, mai sincera, mai de nadejde.Am cazut i eu in asa situatii cand m-am certat cu o prietena.Mi-am cerut scuze atit de sincer incit vedeams cum aproape lacrimeaza.Sufletul unui om nu este de piatra, te va ierta, nu este un animal fara suflet, e om.