| Swetlly122 a întrebat:

Care sunt șansele să iau peste 1 la matematica având în vedere că am incercat sa le rezolv și poate cu unele exerciții am inceput bine și apoi am terminat prost.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Se dă punct chiar dacă faci 20% din problemă, orice rezultat corect, orice calcul care arată că X egal Y, adică faptul că ai calculcat ceva bine pe acolo, se punctează.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Îți da 10 sutimi și dacă ai scris corect o formula.

| Sn4k3 a răspuns:

1 se ia daca nu ai facut nimic. Daca ai facut ceva de macar 0, 5 pct, iei peste 1. Daca te refereai la felul in care puncteaza, se pune si pentru o parte din exercitiu ceva.

| unvecin a răspuns:

Cred că o să iei cu 3-4 puncte mai puțin decât media ta la matematică din ultimii 2 ani. Asta fiind minim. Iar maxim: media ta la matematică din ultimul an.