| silviav a întrebat:

Caut o persoana mai precis tata sotului meu. Ultima data s-au vazut acum 12-13 ani. Stiu doar ca-l cheama Sterp Ioan si ca stat sau statea in Sibiu. Sotul meu este singurul copil pe care il are si din pacate noi nu mia suntem in Romania ceea ce nu ne usureaza cautarea.
Am incercat deja pe, facebook, cartea de telefoane si nimic sad

9 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Incearca aici te rog.din trei o fii unul...bafta http://www.carte-telefoane.info/....../cauta.php

| silviav explică (pentru aryana1991):

Multumesc o sa incer sa sun duminica sa fiu sigura ca o sa gasesc pe cineva acasa si o sa revin cu noutati

| hummer24 a răspuns:

E greu de gasit sunt multi cu numele asta
http://www.carte-telefoane.info/STERP_IOAN-who2683540.html

| MarianAsh a răspuns:

Ne trebuie mai multe informaţii: măcar câţi ani are, numele străzii, etc.

Ce ne dă google până acum:

STERP IOAN - STR. COANDA HENRI NR.53 BL.5 SC.A AP.4, SIBIU, Cod postal 550234

STERP IOAN - Str. E.A. BIELTZ, 14
MUNICIPIUL SIBIU, Sibiu

| silviav explică (pentru MarianAsh):

Stiu numai care statea in Saliste si ca mai are o sora sad

| silviav explică (pentru silviav):

*ca

| silviav explică:

Exista vreo posibilitate cu numarul de la certificatul de nastere? poate sa am o adresa veche sau un numar de telefon sau poate o ruda?

| silviav explică:

Am gasit o poza cu el dar este alb-negru si foarte mica...credeti ca va ajuta daca o so public?

| aryana1991 a răspuns (pentru silviav):

Nu cred e cam greu cu pozele alb-negru.inca o idee pentru tine suna la primaria de care crezi ca apartine si corbeste cu cineva de la evidenta populatiei ei sigur te vor ajuta