| Runo77 a întrebat:

Caut pe cineva care practica Magie neagra sau farmece. Cel care imi poate recomanda o persoana de incredere îi voi oferii bani. Rog seriozitate si fara comentarii rautacioase.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti da teapa tigancile daca apelezi la ele

| MihaelaDart a răspuns:

Daca vei studia despre magia neagra mai aprofundat, sa stii ca aceasta ti se va intoarce candva, mai ales ca pui gand rau unei persoane pe care tu nu o suporti. Asta nu tine dintre comentariile rautacioase, ci doar din karma. Studiaza!

| Violleta2022 a răspuns:

Doar prin filme mai vezi asa ceva, ca pe real nu exista decat sarlatanie pe la tigani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca Dumnezeu pedepseste acele persoane care practica astfel de marlanii cat si pe cei care apeleaza la vrajitori/vrajitoare.
Tu faci ce vrei pana la urma. Eu ti-am adus doar la cunostiinta plata pacatului pe care vrei sa-l faci.

| Fabioluigi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da merlin se pune?