| Archdaemon a întrebat:

Este cineva aici care practica Magie Neagra sau Alba?

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Mulți pot practica și magie albă și magie neagră.
Este greu de precizat ce înseamnă magie albă și magie neagră!

| Woodenpints91 a răspuns:

Practic magia galbenă după ce beau bere.

| Shinto a răspuns:

Nu, dar este aici cineva care a vazut oameni murind din cauza asta... Amice, magia, indiferent ce culoare ti se pare ca are, te pune in legatura cu o entitate care nu te iubeste, care nu-ti vrea binele, dar care, in schimbul unor fleacuri pe care ti le-ar putea da, va avea mult de castigat pe seama ta! Nimeni nu-ti poate oferi ceva ce nu are, pentru el, mai intai. Deci, Diavolul, fiind lipsit de tot ce-i bun, nu te poate ajuta cu nimic...asta in cazul in care VREI (sper) sa afli!

| DorelSudoru a răspuns:

Mai bine te-ai documenta despre asa zisa magie in general, apoi ai putea alege ce vrei sa practici

| AlinaaAli a răspuns:

Este in ziar! cate clarvazatoare si prezicatoare vreilaughing)
dar sa nu te vedem apoi ca pe Oana Zavoranu, fara masina si fara casahee hee

| kamykaze88 a răspuns:

Deci nu exista Magie alba sau Magie neagra exista magie care o folosesti in scopuri bune sau rele. O sa spui ca nu-i adevarat ca exista. Uite te intreb exista cutit negru si cutit alb? Cu ala negru omori si cu ala alb tai painea? Exista cutit cu care poti sa si omori si sa tai painea! Si nu e asa greu sa faci magie, exista mai multe feluri de a practica magie

| Bogdan727 a răspuns:

Da eu practic magie neagra, vrei sa te fac broscoihappy

| Wolfszeitt a răspuns:

Îţi fac magie rasta dacă-mi dai un cui.

| thealchemist a răspuns:

Nu conteaza, magia nu este oricum pentru tine.

| Popcorncubranza a răspuns:

Am eu o carte de trucuri magice, alege o carte, orice cartesmug

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu sunt battlemage. Am studiat magia distrugerii in Winterhold.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi13 a răspuns:

Eu! Dar nu neagra si nici alba.
Eu practic magie cacanie in dungi cu picatele albastre! rolling on the floor

| Liviu a răspuns:

Sa fim seriosi gogule,cine practica isi tine gura.
Am mai spus eu la cineva de blesteme,de strigoi,moroi, iele si etc.
de se uita la mine de zicea ca is scapat de la ZOO laughing
Cine practica tace din gura.
Daca vrei mai multe detalii laughingma gasesti in privat, si cei care sunteti interesati :^^

| eusicumine_4355 a răspuns:

Imi plac sandwitchurile

| niponX a răspuns:

Ești interesat?

| ChocoHeart a răspuns:

Eu de curand am inceput lucrul in magie alba si se vad rezultate...slabe, dar se vad big grin

| lala666 a răspuns:

Practic eu magie gri