| azziza21 a întrebat:

Ce as putea face cadou unui barbat de 31 de ani(varul meu prin alianta)? Sa fie ceva simplu si de efect.Are tot ce isi doreste deci nici nu poate fi vorba de haine, parfum... Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vizitezi magazinele de suveniruri, intotdeauna gasesti ceva interesant de oferit cadou. Poti oferi un obiect de decor pentru. birou, sau un ceas de perete sau de birou, cu o forma interesanta, o cana personalizata, o bricheta cu-n design interesant daca fumeaza, un tablou simplu 3D chiar, de gasesti, o lampa cu ceara, o figurina umana... stiu ca suna banal dar numai da fuga intr-un asemenea magazin. Daca are posibilitatea de a-si cumpara ce-i trebuie, atunci cumpara ceva ce el nu gaseste in magazinele pe care le frecventeaza. Trebuie sa cauti ceva cat mai unic, simplu si expresiv. Ceva care sa-i reprezinte caracterul. Am fost prin Europa in nenumarate magazine de suveniruri si am gasit atatea articole haioase, perfecte pentru. a fi daruite cadou. Succes.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit cadou pentru un tip care are tot ce-si doreste, ar fi o carte deosebita! Colinda 2-3 librarii, uita-te, cere si parerea librarilor eventual, si ia! O carte nu e perisabila, ci o amintire deosebita, care, la recitire, iti poate oferi noi perspective, noi concluzii, reconsiderari si satisfactii! Success!

| Farcas a răspuns:

Ii poti lua de exemplu un ceas de mana.Se gasesc la magazinele de firma ceasuri adidas, nike, puma.Sunt sigura ca ii va placea unul, arata foarte bine, si sunt in jur de 50 de lei... Iar pe langa ceas, mai vezi tu ce sa-i iei. ceva ce sa corespunda cu hobby-urile sale.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un tricou personalizat, tu stii cel mai bine ce sa scrii pe el.

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Ceva simbolic, sau ceva ce sa aiba de la tine toata viata lui ca amintire

| zeDruit a răspuns:

Ceva handmade, dupa mine is cele mai bune cadouri. Vezi ce pasiuni are, folosesteti imaginatia.

| azziza21 explică:

Cred ca am gasit o rezolvare. Un ac de pescuit din aur si o carte despre pesti/pescuit( sa vad ce gasesc). Multumesc pentru idei

| balsamitea a răspuns:

Un catel, poate.