| anka a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar cadou sotului meu care implineste 40 de ani?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Aveti grija, sa nu lipseasca o noapte romantica (nu uitati vinul rosu, este premeditar in astfel de momente.)
Sa omitem din start lucrurile costisitoare!
Puteti apela la o camasa, un costum, o pereche de pantofi.
Oricum, sa fie o chestie pe care o poate purta, oriunde, oricand (haine, accesorii, etc) care sa-i aminteasca de persoana draga lui si gestul acesteia.

13 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Un lucru care ii place, ceva care isi doreste din tot sufletul. Un ceas clasic si elegant, ceva de imbracat, un parfum, o bijuterie, o carte daca ii place sa citeasca, etc

| GdX a răspuns:

O sedinta de masaj erotic, facuta de tinewinking

| alexutzu00791 a răspuns:

Bricheta personalizata

| bebytzza_9352 a răspuns:

Buna! eu zic sa'i cumperi ceva simbolic si sa'i pregatesti ceva ce stii ca l'ar face fericit.Gen pregateste o cina romantica etc...organizeaza o petrecere surpriza...mergeti impreuna undeva unde stii ca isi doreste sa mearga de mult :d

dar cred ca orice ar primi l'ar face fericit pentru ca vine de la persoana iubita.Si ce poate fi mai frumos decat sa stii ca cineva te iubeste si e acolo langa tine mereu succes si sper sa te ajute la ceva sfatul meu si app LA MULTI ANI!

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

La 40 de ani tatal meu a primit un ceas frumos din aur si argint e frumos si sa bucurat de el
gandeste-te ce ii place cel mai mult ceva pentru masina sau legat de fotbal nu stiu tatalui meu ii plac foarte mult astea

| psycho_5607 a răspuns:

Un parfum de la un brand celebrul Incearca Armani Code Negru thinking MIroase foarte fain happy

Răspuns utilizator avertizat
| danutza45 a răspuns:

Pai un vin bun, o camasa. ceva de genul asta big grin

| SummerSmile97 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o camasa cu cravatatongue
sau
un parfumhappy
sau
ceva ce ii palce multbig grinbig grin

| SweetAngelCry a răspuns:

Doua cani care se completeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lap-top, un ceas, o excursie la Paris, Londra, Madrid, Roma, etc, o surpriza organizata cu concursul tuturor prietenilor(invita-i si pe cei de departe fara stirea lui), un album foto cu fotografii trimise special pentru aceasta zi de toti prietenii si rudele, bilete la formatia de muzica apreciata, bilete la pardita de fotbal international, truse personalizate in functie de hobby-uri(sah, ustensile gratar, dvd-uri), haine de firma, parfumuri.etc.depinde ce tip de persoana este! Doar tu stii!

| Shy a răspuns:

Ei bine. daca doriti ceva romantic atunci ati putea merge la un restaurant sau sa cinati acasa [ vin rosu. ceva gatit din suflet] poate un parfum barbatesc. un ceas. depinde de gusturile domnului. sau poate o zi petrecuta intr-un loc special impreuna cu Dvs. (: