| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege dintre baiatul pe care il placeti sau baietul la care tineti dar va gresit de multe ori?

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

E cam incurcat ce intrebi tu. Depinde cum ti-a gresit baiatul pe care il iubesti. Daca te-a inselat, te-a jignit, te-a batut sau nu te respecta, la revedere cu el, reorienteaza-te! Dar daca sunt chestii minore, nu e chiar atat de flagrant. Acum depinde. Nu prea e ok sa renunti la baiatul pe care il iubesti, pentru unul pe care il placi fizic, pentru ca e posibil sa nu va potriviti deloc si sa regreti, sau pur si simplu la un moment dat sa ti-l doresti din nou pe cel pe care il iubeai, numai ca nu vei mai putea sa-l ai. Acum depinde ce simti si ce vrei tu, daca vrei o relatie serioasa sau vrei sa experimentezi, etc. Dar nu uita niciodata 2 zicale :
1. "Nu da vrabia din mana, pe cioara de pe gard" si
2. "Daca iubesti 2 persoane, alege-o pe a 2a, pentru ca daca o iubeai cu adevarat pe prima, nu te indragosteai de a 2a".

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ce ai mai manca, o mancare din cauza careia te-ai intoxicat sau una mai sanatoasa? sa zicem ca mancare care te-a intoxicat este cel ce ti-a gresit de mai multe ori tongue, ai inteles?

| pisicutzamik a răspuns:

Eu as alege baiatul pe care il plac, de ce sa mai stau cu unu care mi-a gresit de multe ori, as lasa de la mine dar o sa continue sa greseasca asa ca as lasa-o balta si as alege prima varianta

| Cosmin1I a răspuns:

Ma disperati...alegeti suferinta mereu..mereu alegeti cel ce va greseste, cel ce isi bate joc de voi.Patetic

| Sunnyツ a răspuns:

Baiatul care ma face fericita indiferent de aparente.

| Cleopa a răspuns:

Cel care mi-a gresit nu mai are valoare in ochii mei, asa ca as incerca ceva nou cu cel pe care il plac!

| shosho909 a răspuns:

Baiatul care te face sa te simti bine cel cu cate esti implinita chiar daca ti-a gresit sau nu(in cazul in care raspunsul e da sa nu se mai intample sau depinde in ce sens ti-a gresit)dar in orice caz cel care te face sa te simti cea mai tare cea mai importanta...:p

| Helen_Claudia_1993 a răspuns:

Cel pe care il plac ..ca nu as sta intr-un baiatul.mi-a a gresit o data da a doua oara pawinking