| LidiaDora a întrebat:

Ce ati crede daca prietenul vostru iubit se uita din cand in cand la tipe care fac videochat? Care e partea buna si cea rea?
Mi se par dragute fetele la care se uita dar na laughing sunt cam goale uneori.

12 răspunsuri:
| relian a răspuns:

As crede ca nu esti buna pentru el.Sau asa considera el, nu esti destul de atragatoare, asa casca ce are la altele, sa suplineasca ce tu nu ai, ori nu vede el la tine.

Daca face asta de fata cu tine, asta denota prostie, lipsa de respect, etc intr-un cuvint trebuie sa ii dai papuci, sa il lasi cu tipele lui in lumea lui.

Un barbat cand are o femeie, cand sta impreuna cu acea femeie, nu vad ce lar mai interesa alte femei.
Sa o faci de fata cu cea prezenta ce o are, deja ala nu mai e barbat, este un handicapat laughing un om normal la cap nu face asa ceva.

Dar acum fiecare cu ce educatie are, cu ce accepta, daca tu accepti asa rahaturi este fix problema ta, banui ca te potrivesti cu el, altfel nu ati fi impreuna.

Nu conteaza cum sunt acele tipe, conteaza ideea dea se uita, asta de fata cu tine.Nu e normal, logic, ia-o cum vrei, sa se uite la nici o alta femeie, nici macar imbracata.

Hai, pe strada, le vezi, iti sar in ochi, vrei nu vrei te uiti, este normal, dar sa le cauti tu special pentru a te uita, pfff nu-i bun laughing asta e cuvintul nu-i bun ca om, ca si caracter, asa ca eu in locul tau nu as mai sta cu el.

| LidiaDora explică (pentru relian):

Mersi de parere. Era vorba de o relatie din trecut. El mi-a spus motivele lui, dar voiam sa aud si alte pareri.

| relian a răspuns (pentru LidiaDora):

E bun daca zici ca e deja trecuta.Chestia e ca si tie iti place sa te uiti laughing cred, ai spus ca fetele is dragute.E bun daca te uiti in doi, aia e alta poveste happy

| J0B0MAT a răspuns:

Că e nașpa.

| Hyperion7 a răspuns:

Și tu ce ești pentru el? Păpușă de paie?
Adică te are pe tine, da și-o dă pe video cu altele
Red flagbig grin

| VoidEternal a răspuns:

Nu înțeleg, o face de față cu tine? Sau ți-a zis el, ți le-a arătat?

| LidiaDora explică (pentru VoidEternal):

O facea si de fata cu mine, dar si singur.

| VoidEternal a răspuns (pentru LidiaDora):

Well that's kinda weird. Cu siguranță nu e un comportament obișnuit. E de înțeles că situația te pune in dilemă.

| Sekim a răspuns:

As crede ca exista o problema. Nu putem noi sa stim ce e in capul lui, dar pot sa iti spun ce e in capul meu. Scopul unei relatii este iubirea si dedicarea catre o singura persoana. Personal, intr o relatie nu caut atentie de la femei, prietenii nici atat, daca as putea as evita contactul total rolling on the floor. Sa ma uit la alte femei mai ales dezbracate care fac cine stie ce, mi se pare la alt nivel in categoria lucrurilor pe care nu le as face. Acum, posibil sa gresesc, dar daca face asta consider ca nu e un pas mare pana la inselat sau propuneri de genul - relatie deschisa sau threesome. Discuta cu el si vezi care este motivul pentru care face asta ( in speranta ca poate nu e ceva rau, desi e ). Spor

| HUAWEHUAWE a răspuns:

E normal,nu e grav deloc. Poate sa insele, ii ajung niste filme sa se uite )
Cred ca absolut toti se uita la propia preferinta : videochat / pe site-uri xxx etc intr-o relatie. Partenerele lor stiind sau nu, tu trebuie sa fi multumită de faptul ca ti se spune, nu se fereste deoarece facand asta defata cu tine nu-ti ascunde ceva nu ai de ce sa-ti faci griji, asa e el, crede ca nu e grav.

| Bobbi1234 a răspuns:

Daca o face de fata cu tine e lipsa de respect. Dar tu cum te simti cand face asta?

| teajutcudrag111 a răspuns:

Cel mai bine e sa vb cu el, sa il intrebi de ce o face. in mod normal nu ar trebui sa o faca, daca tu esti tot ce are el nevoie ...nu ar trebui sa fi de acord cu asa ceva