| AndreiaR a întrebat:

Ce cadou am putea sa le facem nasilor de botez al copilului nostru in conditiile in care ei pleaca in curand definitiv din tara si nu iau cu ei decat strictul necesar!? Am vrea sa fie ceva ce sa le ramana amintire. happy

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

O icoana pe lemn.le va aduce mereu aminte de voi.

3 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-le ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| alma1115 a răspuns:

O camera video

| popM188 a răspuns:

Sau o icoana de argint. Uite aici unele frumoase. https://www.classgifts.ro/icoane.html