| Florin0006 a întrebat:

Se apropie Mos Nicolae si la scoala ne facem cadouri intre noi, eu trebuie sa fac unei fete si as vrea sa imi dati niste sfaturi ce i-as putea face, ceva sa ramana ca amintire in jur de 30 lei, Dau Funda celui mai frumos cadouhappy

Răspuns Câştigător
| iFollowRivers a răspuns:

Si noi facem, dar pentru craciun.
Cauta un accesoriu, o carte frumoasa, urechi((de alea care se poarta cand e frig), o cana cu numele ei, machiaje, sau ceva simboli de craciun. fundita?happy

5 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Eu tot timpul am recomandat pentru un prieten cadoul personalizat. Acesta poate fi atat haios cat si frumos! Spre exemplu o sticla de vin personalizata pe eticheta sa fie poza ei + un mesaj de la tine, sau o cana personalizata la fel de frumos. Iar costurile nu sunt mai mari de 30 de Ron. Sa ne anunti si pe noi la ce cadou te-ai decis. Succes!

| sufletsel a răspuns:

Asta am facut si noi anul trecut de sfantul nicolae.eu am primit cadou de la un coleg un mos craciun care se aprinde in mai multe culori mi a placut foarte mult! poti sa ii cumperi la fel.sau un colier, o pereche de cercei, un inel lucruri care le plac fetelor!

| Bomberman a răspuns:

Vibrator la mana a -2-a!

| AnaTop a răspuns:

Daca iti place de ea dai un trandafir sau un ursulet de plus sau daca ii plac cartile atunci cumparai una

| rubika a răspuns:

O mica fotografie intr-o rama draguta, cred ca i-ar place big grin