| alina1999 a întrebat:

Prietena mea pleaca astazi din tara si nu o s-o mai vad 5 luni, ce as putea sa-i fac, ca sa ii ramana amintire de la BFF?
Va rog mult sa ma ajutati! Funda!
Repede, va rog!

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! in primul rand gestul pe care il vei face este de admirat pentru ca numai o prietena adevarata ar face un asemenea lucru. Daca ai bani si esti dispusa sa pleci ai putea sa pleci si u pentru cateva zile cu ea sau daca nu puteti face o plimbare pe care nu o va uita niciodata la mall sau la strand sau oriunde va place voua si sa o faci sa se simte cel mai bine asa incat sa umple aceasta plimbare cele 5 luni.La sfarsit ai putea sa-i oferi o bratara a prieteniei sau un lant sau ce vrei tu pe care sa gravezi un mesaj venit din inima gen "Chiar daca pleci tu esti in continuare my BFF" sau alt mesaj dar care sa-i ajunga la suflet. Sper ca vei avea succes si ca prietenia voastra va dura pentru totdeauna!

6 răspunsuri:
| Draagos a răspuns:

Cumpara-i o acadea!

| mynameisseby a răspuns:

Cumpara-ti tie si ei o bratara la fel si va veti aminti mereu una de cealalta eu zic ca este cea mai buna amintirehappy bafta si nu fi tristahappy!

| Corinastf a răspuns:

Fai cadou o jucarie de plus si lipeste un actibild cu numele tau si al iei ex:mari si ana=BFF, Si sigur o sasi aminteasca de tine:*. Funda?

| 0Nyteshade a răspuns:

Ai putea lua un medalion cu "Best friends", din acela in forma de inimioara, care se rupe si pe o bucata scrie "best" iar pe cealalta "friends" si ii dai ei o jumatate.

| pinkqueen98 a răspuns:

Da'i un tricou personalizat:* [cumperi sau daca ai prin casa nu'i neaparat]poti sa iei un tricou alb sau ce culoare ii place si sa' scrii pe el love struck... Funda?batting eyelashes

| AnaOneBeat a răspuns:

Nu conteaza ce faci acum la plecare ci vei face pe parcursul timpului cat este ea plecata ( crede-ma sunt fata si si eu am fost plecata si mi-am lasat prietenii acasa in Romania ). Sa ti mereu legatura asta conteaza!
De plecare poti sa ii faci ( parerea mea ) :
- un tricou personalizat de dormit cu mesaj funny de tipul "dorm cu acest tricou ca sa nu imi uit prietenii" sau "tricou de imprumtat - motiv sa nu uit pe..." etc
- album foto cu cele mai dulci poze posibile
happy alte idei nu mai am sper sa te ajute