| georgy7165 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar mamei mele de Pasti?

7 răspunsuri:
| DanSor a răspuns:

Sfatul meu?
Spune-i ca o iubesti si ca te bucuri sa-ti fie mama.
Un cadou are o valoare pentru un anumit timp, pe cand gandurile sincere valoreaza enorm.
Eu asa as face in locul tau.

Unii mi-ar da dreptate, altii nu... stii cum e: cat traiesti esti un nimeni, cand ai murit ai fost cel mai bun din lume.

| andy_3925 a răspuns:

Un lantisor, o bratara, niste cercei...in general bijuterii.
Ai putea sa confectionezi tu ceva.
Oricum, cadoul este simbolic, gestul conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva frumos nu stiu ce sa zic eu i-am cumparat mamei o bluza alba, o pereke de blugi si maimulte chestii...

| madaa a răspuns:

Dca ii plac animalele si stati la casa cumpara-i un mile sau un iepuras adevaratwinking

| superstar21 a răspuns:

O vaza cu iepurasi.

| adrytzuu a răspuns:

Un iepuras de ciocolata happy

| Keridaa a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza cadoul pe care il faci, imporatnt este sa fie facut din inima.Pentru o mama(si nu numai) gestul conteaza! happy