| Adryan57 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau iubitei mele cand ea face 18 ani...help?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cu ceva de genul ăsta, o dai pe spate:

https://www.emag.ro/......D7X234BBM/

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Spargei telefonul din "greseala" si iai unul mai bun!

| sierra1 a răspuns:

E vorba de "o prietena cu care am fost impreuna vara asta o relație de o săptămână"?

| Adryan57 explică (pentru sierra1):

Nu. Este alta. Gen suntem împreună de mai mult timp.

| Frank51 a răspuns:

Daca inca nu stii la ce se asteapta ea sa ii iei atunci e groasa.

| mudokins78 a răspuns:

"gen" nu stiu ce cadou "gen" sa ii faci,."gen".

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

De unde să știm noi? N-o cunoaștem! Dacă e doar o prietenă, las-o că-i ia altcineva. Dar dacă e „iubita" ta, trebuie să știi ce-și dorește! Nu comunicați?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori, un urs gigant, o cutie de bomboane, un polonic, o cremă de epilat sau un parfum.