| Teodora_Teo_1998 a întrebat:

Ce cadou sa ii ofer mamei mele de ziua ei dar mai eftin?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Un parfum de la avon...nu costa asa de mult

| xXdoareuXx a răspuns:

Poti sa-i dai pur si simplu o felicitare prin care sa-i spui cat de mult o iubesti si ii urezi un sincer la multi ani. sigur o va impresiona...

| Juleuuss a răspuns:

Dăruiește-i inima ta.

| Teodora_Teo_1998 explică (pentru Juleuuss):

O are deja :X

| Juleuuss a răspuns (pentru Teodora_Teo_1998):

Atunci, fă la comandă un tort cu fața mamei tale, sau cu ce iubește ea mai mult.

| missoriginalitate a răspuns:

Pai o poseta o bluza, o esarfa un fular o caciula, cercei un colier depinde de gusturile ei si in plus noi nu o cunoastem sai stim gusturile dar cred ca tu le sti cel mai bine.mai gandeste-te un pic si o sa iti vina ceva in minte sper ca te-am ajutat!

| Yasmine1999 a răspuns:

Pai ai putea sa'i faci (cauti mai ieftin)
1.Un parfum (Cu un mesaj care ii scrii tu cat de mult o iubesti..etc)
2.Sau un ruj
funda?

| Teodora_Teo_1998 explică (pentru Yasmine1999):

Da cum se ad fundele?

| andryoo1 a răspuns:

Un ghiveci cu flori si un sincer "te iubesc" sau un pupic..gestul conteaza si cred ca ar insemna foarte mult asta pentru ea! Nu-i foarte scump! Funda?big grin

| Ђαнτuk a răspuns:

Ceva din suflet, un parfum sau ceva dulce

| ginutzaaa a răspuns:

Pentru parinti, in general, nu conteaza valoarea cadoului, totul trebuie sa fie din suflet... Incearca sa ii cumperi ce sti tu ca ii place mai mult, care sa aiba culoarea ei preferata...

| XocrinaXo a răspuns:

Incearca sa-i oferi un cadou personalizat facut de tine, de exemplu un album foto in care ai pus toate pozele ei preferate.Sunt sigura ca va insemna mult pentru ea