| browneyes99 a întrebat:

am 11 ani si pe 30 noiembri va fi ziua mamei mele... as vrea sa ii fac un cadou manual dar nu stiu ce anume.sadsadsad ma puteti ajuta? cu siguranta ii voi aduce un buchet de flori si inca ceva. tata a vrut sa imi ofere bani pentru ai lua cadou dar nu am acceptat deoarece e cadoul meu si eu trebuie sa il platesc. ce ar trebui sa ii mai daruiesc? voi ati aprecia(ma refer mai mult la mamici) un cadou facut manual? please help me!

P. S. ofer funda si vot pentru toti ceilaltiwinking

6 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Intra pe handmade by gabi si vezi lucru manual

| Ady00pk a răspuns:

La varsta ta niste flori si o imbratisare e destulhappy v-a aprecia.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Un buchet de flori, o felicitare, și faci o brățară a prietenieii pentru tine și una pentru mama ta: http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Un buchetel cu flori frumoase ar fi frumos. Si... poti sa ii mai faci o felicitare. Tu singura. Decoreaz-o cum vrei, in asa fel incat sa ii placa. O imbratisare si pentru varsta ta este destul. Ii va placea sigur.

La multi ani mamei tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu as aprecia un cadou manual.Cred ca i-ar placea o felicitare draguta, in stilul ei.

| IamIce a răspuns:

CEVA FLORI ETC
si origami un trandafir origami
Apoi nuustiu nu stiu din astea