| miha_2108 a întrebat:

Ce cadou i-ati da unei profe de bio ...in afara de flori? cel mai bun raspuns fundita, dar sa fie ceva frumos si accesibil

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Un ierbar sau un insectar-cu plante sau insecte adunate de voi, dar sa fie super frumoase! Sa fie de super buna calitate! Sau flori de mina! Sigur ca e pasionata si de asa ceva!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Profa de bio e femeie. Ce cadou i-ai da oricarei femei? Pleaca de faptul ca e femeie, nu profa de bio.

| foxi a răspuns:

Un catel!

| nicusor19 a răspuns:

Ceva, sa fie simbolic si sa dureze toata viatahappy de exemplu o carte, o esarfa sau de ce nu o fotografie care sa-i aminteasca peste ani de fostii elevihappy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai happy anul trecut de ziua profesoarei de bio i-am cantat la multi ani cant a intrat in clasa big grin si am inceput sa planaga [ big grin ] noi nu i-am luat cadou doar i-am cantat happy. Eu i-as da o carte despre flori happy.

| ancan a răspuns:

O brosa happy

| ViseColorate_6532 a răspuns:

Ori o geanta ori o bluza, un ceas o bratara din aur/argint, un lant, un medalion, un parfum, un ceas.
Noi am stans bani si i-am luat dirigintei o geanta, o bluza, o bratara din aru, un parfum si un buchet de flori si a fost incantata.
Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de botanica, un parfum, o cutie de ciocolata si o esarfa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vibrator

| SaMoriTu a răspuns:

O carte despre plante sau specii de animale... ciuperci etc big grin
Pentru o profesoara de biologie o carte despre plante, animale anatomie este cel mai bun cadouwinking