| N0kia a întrebat:

ZIUa bine, TPU! As vrea sa aflu care ar fi cel mai dragut cadou pentru iubita mea, in afara de jucarii de plus, sau flori ceva de genul asta, rog urgent un raspuns cel mai bun.Fundaa.Please help, dativa cu parerea citi mai multi, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Ideea a răspuns:

Iai un ceas, o geanta, un parfum.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Cele mai frumoase cadouri sunt cele personalizate, atâta timp cât inspiră originalitate si exprimă ceva pentru persoanele implicate în "a dărui-a primi".

| lore01 a răspuns:

Poate un inel dragut? nu de logodna, ci pur si simplu o mica atentie! sau o inimioara sau ceva brizbriz din argint care sa ii aduca aminte de voi!