| N0kia a întrebat:

Buna,TPU! As vrea sa aflu care ar fi cel mai dragut cadou pentru iubita mea,in afara de jucarii de plus, sau flori ceva de genul asta, rog urgent un raspuns cel mai bun.Fundaa.Please help, dativa cu parerea citi mai multi, multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Rubiishor a răspuns:

Eu una sunt fata.
un cadou ar fi o pereche de cercei super draguti roz sau orice alta culoare preferata de ea, o cina romantica acasa sau la un restaurant (dar costa ), daca e frumos afara o plimbare sub cerul instelat prin parc sau undeva dragut in natura, UN CATELUSH (ma rog asta as vrea eu laughing )
cam asta ar fi... funda? :X

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți de asemena lua și un lănțișor la baza gâtului din argint.
Pa, pa.