| paolacool a întrebat:

Ce cadou le pot face parintilor mei? Nu ceva scump un cadou simbolic. Funda! happy

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu te as sfatui sa le cumperi parintilor tai,un fel de tablou,dar mai mult seamana cu o diploma, cu marele msg,, Pt cei mai buni parintii,,.
In felul asta le demonstrezi si respectul si iubirea pe care le o porti.
Succes!
P.S. ca pret e foarte rezonabil cred ca pana in 10 lei, nu conteza ca e ieftin, conteaza cu sentiment il daruiesti.
T pup!

| vaiana a răspuns (pentru AIRIUS):

Ce cadou sa faci parintilor? ei nu asteapta decat 2 lucruri esentiale de la tine:1]dragostea si respectul tau si 2] sa le compensezi eforturile invatand bine[tot pentru tine!] cred ca un simplu VA IUBESC ar fi cel mai frumos si scump dar de Craciun.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mda ...simbolic?! o felicitare,un magnet de frigider cu mos craciun, lumanari parfumate, o cana cu mosul, o scrumiera (daca sunt fumatori) si cam atat!

| IzabellaLoredana a răspuns:

Ceva facut de tine! Iti vine tie vreo idee!
O seara faina!

| aligru a răspuns:

Cate o scrisoare multumire! In care sa le spui cat de mult ii iubesti si ca le multumesti ca ti au fost alaturi si ca te au crescut pana la varsta aceasta, ca datorita lor stii sa diferentiezi binele de rau si bla bla. Nu pot da exemple mai concrete pentru ca nu ti cunosc parintii si nu am de ce sa le multumesc, dar sunt sigura ca tu ai de ce! si felicitare, clar! Succes!

| ALYNAMARYA a răspuns:

Poti cumpara o rama de fotografii si sa pui o poza cu familia voastra. Eu cred ca voi fi incantati:X

Succes!:*