| noName_8681 a întrebat:

Peste ceva timp o sa fie ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii cumpar cadou straight face. avem 3 luni de cand suntem impreuna... oare ce sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

O minge, o rama foto cu voi doi sau pur si simplu o rama foto mai deosebita, un album foto, un tricou(poate cu un mesaj haios), un cd cu muzica preferata...sau il poti invita la film, ii poti pregati sau cumpara un torthappy

4 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Un tricou(poti sa te duci la un mall sa-ti faca un tricou personalizat cu o poza cu voi doi), un parfum, breloc pentru chei.multe multe altele... ceva facut de uh:-P

| dedesh a răspuns:

Mersi pentru fundita!:*

te pup!

| sweet_3921 a răspuns:

O bratara de argint (aur. ce iti este mai accesibil ), un sarut pasional si o imbratisare calda...cred ca ar fi cadoul perfect! Desi sa stii ca acum se porta mai mult argintul decat aurul.

| andii a răspuns:

Apoi.

ar fi dragut sa ii iei o bratara de argin saw chiar si un lantisorhee hee
dc are vreun cantaret preferat poti sai faci un cd cu melodiile cantaretului saw poti sai comanzi un tricou de p nett dc de ex asculta[spike.guess who.]happy.
aa si sa nu uitai un sarut dulce pentru el.
sper sa gasesti ceva potrivit pentru elkiss
baftakiss