| Raul2012 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenei mele de ziua ei? Nu prea stiu.M-am gandit la un lantisor. i bine.ajutati.Ma puteti contacta la adresa de email skatemen83@yahoo.com

3 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu ne-ai spus catia ani are! sigur stii tu ce-i place; daca nu du-te cu ea prin oras la plimbare si vezi ce-ti sugereaza! atentie la mesajele pe care le transmite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce ii place si nici nu ai spus varsta sa ne putem orienta! te rog precizeaza asta si dupa o sa iti putem raspunde1daca nu intreab-o chiar pe ea "ubitha.ce iti doresti de ziua ta" cam asa cevalove struck bafta si sa va tina!

| ioiomama a răspuns:

Depinde de ani da vezi cei place eu sincer cred ca stii dac ca sa fii sigur du-te prin magazine, prin oras da fara sa stie ca tu vrei sa sti ce sa i iei de ziua ei si fii atent cam ce vrea