| Asher a întrebat:

Bună TPU,se apropie ziua prietenei mele si nu sunt decis in legatura cu ce cadou sa ii ofer.M-am gândit la ceva bijuterii,am găsit un lănțișor drăguț cu cristale swarovski însă nu mi se pare suficient, o sa ii ofer flori si ciocolată bineînțeles dar pe lângă acestea as mai dori sa ii iau ceva.Banii nu sunt o problemă.
Ce idei îmi puteți da?
Cea mai buna idee are fundă.

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa ii cumperi ceva scump ci ceva dulce. Adica sa ii iei un ursulet dragut si la gatul lui sa pui lantisorul daca vrei si ciocolata si florile. Nu vad un cadou mai minunat decat asta pentru o fata! Pentru mai multe detalii si sfaturi astept mesaje in privat

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lantisor sau inel, o cutie cu ciocolata, eventual in forma de inima, si neaparat buchetul cu flori, fetele sunt inebunite dupa flori.

| Seepty a răspuns:

II poti cumpara un lantisor de aur sau bratara cu numele ei si un buchet de trandafiri cu o felicitare in el.

FUNDA?

| ioanmaria a răspuns:

Un colier poate este prea putin dar poti lua un set : http://www.cheribijou.ro/bijuterii/seturi-bijuterii si un buchet de flori si cu siguranta nu dai gres.

| SorinBadea a răspuns:

Uita-te un pic pe www.tyara.ro sau www.bijuteriiswarovski.ro... sigur vei gasi ceva interesant ce ii va placea la nebunie prietenei tale.