| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau prietenului meu de ziua lui? Eu m-am gandit la ceva personalizat, dar nu stiu exact ce.

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Un ceas, un tricou, o perna cu voi, o rama cu o poza de-a voastra, sau ai putea sa-i iei ceva util si frumos.

| mona a răspuns:

Poti personaliza un tricou sau o perinita

| LeMousiqe a răspuns:

Un joc pe PC, CD.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
O cina romantica si o noapte de neuitat.
Te pup!

| Voidwithin a răspuns:

O poza cu voi intr-o rama personalizata, un tricou, adidasi sau o cana.

| andru10best a răspuns:

Poate sa fie un ceas vechi si gravat pe spate cu o expresie frumoasa: esti mereu in inima mea! happy

| pinkpityc a răspuns:

Cumparai u lant cu o jumatate de inima cu numele tau si celalta jumatate sa fie numele lui si sa o porti tu happy
funda

| adriana05 a răspuns:

Personalizeaza o cana cu poza voastra preferata. Iubitului meu i-a placut foarte mult si mi-a facut si mie una cadou.Si o cana este si de folos.

| AndraBrr a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bratara " I love you ". Sau, cred ca mai bine ar fi un lantisor in jumatate :-) Sa fie pe jumatatate impartit si sa fie cu ceva gen " I'll always love you" kiss Funda, te roog

| MissPanda a răspuns:

Pai ii poti lua un parfum si o cana cu poza voastra.

| ilovemusicilovemusicilvemusicilovemusic a răspuns:

Cum ai spus personalizat laughingsigur ai o poza cu voi doi pune poza intr-un breloc diferit (intelegi ce vreau sa spun nu din plastic)